Ad Soyad

E-Posta

Konu

Mesajınız


BİZ KİMİZ?

Merhaba arkadaşlar;
 
Peptidturkiye.com olarak bundan 3 sene önce Türkiye ye peptidleri getirip a'dan z'ye Türkiye deki tüm Müsabık ve bir çok farklı spor dalına mensup kişilere ürünlerimizi ulaştırdık nice podyum nice uluslar arası birinciliklere temin ettiğimiz ürünler ile ve yoğun çaba emek harcayarak elde etmiş bizimle çalışmaktan her daim memnun kalmış PEPTIDTURKIYE isminin marka olmasını güvenilir bilgi kaynağı bir platform olması konusunda büyük emeği geçmiş herkese yep yeni bir hizmet sunma kararı aldık.
 
DNP TURKEY

Evet sicili pek temiz olmayan fakat dünyanın en etkili ve bilinçsiz kullanımda '' TEHLİKELİ '' yağ yakıcısı olan Dinitrophenol için en doğru en saydam en dürüst kaynağı sunma kararı aldık PEPTIDTURKIYE.com ailesi olarak. Son zamanlar'da bu konuda çok istek alıyorduk yaptığımız işler ve sunduğumuz hizmet sonrası memnun kalan tüm kullanıcıların bu yönde bir takım istekleri vardı ve bugün itibarı ile gerçekleştirdik diyebiliriz.

TIBBI SORUMLULUK REDDİ

Ürünümüzü hamilelerin, emziren annelerin, 18 yaşından küçüklerin, kalp veya her hangi bir dolaşım sistemi sorunu olanların ürünümüzü kullanması KESİNLİKLE tavsiye edilmez. 2,4-Dinitrophenol maddesine alerjisi bulunan kişilerde: deride kızarıklık, kaşıntı ayrıca midede yanma görülebilir. DNP ilaç değil bitkiler ve sera sistemlerinde kullanılan tarımsal bir üründür. Sitemizde satılan ürünün iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünümüzü satın alan ziyaretçilerimiz tüm bu hususları kabul etmiş ve peşinen hiç bir sorumluluk almayacağımızı kabul etmiş sayılır. 

NEDEN DNP TURKEY ?

 

Bu ana başlığa verilecek en temel cevaplarımız'dan sadece bazıları.

- Çünkü sizinle bu süreç içinde 7 gün 24 saat ilgilenecek profesyonel bir ekip söz konusu.

- Çünkü geçmişinde PEPTIDTURKIYE gibi tertemiz bir referansa ve marka değeri olan bir platformun desteklediği oluşumdur.

- Çünkü bu ürünün bilinçsiz kullanım'da ÖLÜMCÜL SONUÇLAR doğuracağını fakat bilinçli kullanımda en etkili sonuçları vereceğini tembih etmektedir.

- Çünkü kalite ve marka değerleri gereğince ORJINAL ürün sunmaktadır.

- Çünkü her zaman TÜKETİCİNİN sizin yanınızda olan bir kuruluş.

- Çünkü sizi yolunacak tavuk olarak görmüyoruz.

- Çünkü size saygı duyuyoruz.- Çünkü alın terinizle kazandığınız paranızın karşılığını almak istediğinizi biliyoruz.

- Çünkü satış yaptıktan sonrada aylarca sizinle ilgileniyoruz.

- Çünkü bizde alışveriş yapmasanızda size yardımcı oluyoruz.

- Çünkü bizim için DEĞERLİSİNİZ.

- Çünkü sağlığınız bizim için her şey den daha önemli. ( Bilgi birikiminiz olmadığı taktirde ürünü kesinlikle şartları kabul etseniz de SATMIYORUZ )

 

Türkiye'nin ilk ve tek DNP Ansiklopedisi.

SİPARİŞ FORMU

Ödeme Tipini Seçiniz

NAKİT
HAVALE
TAKSİT
KARGO